
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Share Together 120 W з Портом Прикурювача QC4+ PD3.0 PPS (USB +
- Готово до відправки
895 ₴
649 ₴
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Share Together обладнане двома портами: USB і Type-C
Ø Містить порт прикурювача (для одночасного з заряджанням живлення відеореєстратора, автомобільного пилососа, очисника або зволожувача повітря, додаткового зарядного пристрою)
Ø Загальна потужність 120 Вт
Ø Силікагелева пилозахисна кришечка
Ø Сумісність з численними протоколами швидкого заряджання
Ø Потужний порт прикурювача на 60 Вт
Ø Позолочені контакти
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Share Together обладнане двома портами: USB і Type-C, а також класичним гніздом прикурювача з потужністю на 60 Вт. Він дає змогу швидко заряджати кілька пристроїв одночасно із загальною потужністю до 120 Вт. Вбудований інтелектуальний чип захищає ваше обладнання від пошкоджень. Виріб сумісний з автомобілями з напругою бортової мережі як 12 В, проте 24 В. Зарядне пристрій надзвичайно міцний і простий у використанні. Спеціальна кришка з силікагельний захищає його від пилу.
Додатковий порт — більше можливостей
Вбудований порт «гніздо прикурювача» дає змогу приєднувати додаткові пристрої. Потрібне додатковий автомобільний зарядний пристрій? Хочете пропилососити салон вашого автомобіля відповідним пилососом? А може, ви плануєте під'єднати диктофон або невеликий зволожувач повітря? З Baseus все це можливо!
Швидке заряджання — ваші пристрої будуть готові до роботи якнайшвидше
Завдяки вбудованим портам USB (USB-A и USB-C) ви зможете заряджати свої пристрої якнайшвидше.
Продукт підтримує швидке заряджання та сумісний з більшістю смартфонів Android або iOS.
Він підтримує PPS, PD3.0, QC4+, QC3.0, SCP та інші протоколи. Його загальна максимальна потужність становить 120 Вт. Що це означає на практиці?
За допомогою зарядного пристрою та кабелю для швидкого заряджання (не входить до комплекту) ви, наприклад, зарядите свій iPhone 12 Mini до 59% за 30 хвилин, Samsung Galaxy Note 10+ до 100% за 84 хвилини та Xiaomi Mi 10 Ultra за 68 хвилин!
Для безпеки ваших пристроїв
Не бійтеся пошкодити свої пристрою. Інтелектуальний чип забезпечує їм ефективний захист. Він захищає їх, крім іншого, від перегрівання, короткого замикання та перевантаження за току. Крім того, зарядний пристрій інтелектуально визначає стан акумулятора й автоматично перемикається в режим безперервного заряджання в потрібний момент. Це ефективно захищає ваш телефон від можливого перезаряджання і ушкодження.
Практичний і міцний
Виріб виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву, що надає йому неймовірну міцність. Це також гарантує його високу стійкість до відколів і подряпин. Позолочені контакти зменшують опір і покращують чутливість пристрою, що призводить до ще ефективнішого заряджання. Кришка, що легко встановлюється, захищає зарядний пристрій від пилу, а вбудовані протиковзні та ударостійкі затискачі гарантують, що воно залишиться на місці. Тепер ви можете заряджати свої пристрої навіть на нерівних дорогах!
Характеристики:
- Тип: Автомобільний зарядний пристрій
- Модель:
- Матеріал: Алюминий + PC (поликарбонат)
- Вхід: 12В / 24В
- Вихід USB: 5V/3A; 9V/2A; 10V/2A; 12V/2.5A; 30W
- Вихід USB Type-C: 5V/3A; 9V/2A; 12V/2.5A 30W
- Вихід порти прикурювача: 60W
- Вихід загальний: 30W+30W+60W
- Сумісність з автомобілями: більшість сучасних автомобілів
- Сумісність з девайсами: більшість смартфонів і автомобільних аксесуарів
- Цвет: Gray (сірий)
- Розміри: 101 мм (висота) * 26 мм (діаметр)
- Вага: ~45 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Функція швидкого заряджання Туристична |
| Тип | Автомобільні |
| Максимальна потужність, W | 120 |
| Вага | 45 г |
| Додаткові характеристики | Вхід: 12В / 24В Вихід USB Type-C: 5V/3A; 9V/2A; 12V/2.5A 30W Вихід USB: 5V/3A; 9V/2A; 10V/2A; 12V/2.5A; 30W Вихід порту прикурювача: 60W Вихід загальний: 30W+30W+60W Стандарт швидкого заряджання: Quick Charge 4.0+, PD3.0, PPS, SCP, AFC |
| Розміри | 101*26 мм |
| Сумісність | Універсальні Apple BlackBerry Google Hewlett-Pakkard Huawei LG Motorolla Nokia OPPO Samsung Sony Xiaomi |
| ??? | 45 кг |
| Вихідний струм | От 1 до 2 A От 2.1 до 4.7 A |
| Вихідний роз'єм | USB USB-A USB Type-C |
| Тип | Автомобільні |
| Швидке заряджання | Fast Charge Power Delivery Quick Charge 2.0 Quick Charge 3.0 Quick Charge 4.0 |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Паковання | У коробці |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Живлення | Прикурювач |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 649 ₴








