
Лампа на монітор Baseus Screen Hanging Light Pro 80LED 5W 160LM 3000-6500К USB 5V Black
- Готово до відправки
- Код: 31949
2 150 ₴
1 629 ₴
-24%
+380 (99) 890-57-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED-лампа на монітор для освітлення робочого місця Baseus Screen Hanging Light (fighting) Pro 5W 160LM 80LED з безступінчатим регулюванням світлової температури (3000-6500К) та яскравості живлення від USB-порту 5 В, чорний (DGIWK-P01)
Bases I-Wok Series Asymmetric Light Source Screen Hanging Light (fighting) Pro — світлодіодна лампа, яка фіксується на екрані монітора.
- безпечний для зору кут розсіювання світла
- 3 режими світла: теплий, холодний, середній
- плавне регулювання рівня яскравості
- відсутнє синє випромінювання, без мерехтіння
- максимальна потужність: 5 Вт
- силіконові вставки на кріпленнях для екрану
- живлення від USB-джерела
- в комплекті йде кабель "USB to Type-C"
Режими світла
Холодний режим світла більше підійде для роботи за столом, він допоможе повністю висвітлити клавіатуру і навколишній простір.
Універсальне кріплення та підключення
Підключається до мережі через звичайний Type-C провід, що дозволяє використовувати її разом із повербанком, ноутбуком або підключити до СЗП.
Лампа легко і швидко фіксується на екран завдяки кріпленню за типом прищіпки.
Характеристики:
- Найменування: Baseus Screen Hanging Light (fighting) Pro
- Модель №: DGIWK-P01
- Магазин: Larets
- Матеріал: алюмінієвий сплав + пластик + полікарбонат
- Вхід: 5V-1A (USB-джерело)
- Максимальна потужність: 5 Вт (макс.)
- Світло: LED
- Кількість світлодіодів: 80
- Індекс передачі кольору: більше 97
- Колірна температура: 3000-6500К
- Світловий потік: 160LM
- Робочий діапазон температури: -10°С…+40°С
- Розміри: 464 х 100 х 38 мм
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 80 |
| Матеріал плафона, підвісок | Без плафона |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Світловий потік | 160 лм |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Колір плафона | Чорний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Форма світильника | Овальна |
| Конструкція | Поворотний плафон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 464 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 464 х 100 х 38 мм |
| Потужність, Вт | 5 |
| Напруга, В | 5 В |
| Стиль | Хай-тек Сучасний |
| Призначення | Для роботи Для навчання Для дозвілля |
| Колір основи | Чорний |
| Джерело живлення | Від акумулятора От сети |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль (несмене джерело світла) |
| Матеріал плафона | Метал |
- Ціна: 1 629 ₴









