Топ продаж

Повербанк 60000mAh 22.5W Hoco Electric J86B Type-C 4USB з ліхтарем Black
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25655
4 399 ₴
2 599 ₴
Показати оптові ціни-41%
+380 (99) 890-57-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор Hoco Electric J86B 22.5W 60000mAh 4USB+Type-C швидка зарядка PD QC чорний - Універсальна мобільна батарея з ліхтарем
Основні характеристики:
- Ємність: 60000mAh 3.7V, 222Wh
- Номінальна ємність: 35400mAh 5V
- Входи:
- microUSB: 5В/2А, 9В/2А (18W Max)
- Type-C: 5V/3A, 9V/2A (18W Max)
- Lightning: 18W Max
- Виходи:
- USB 1: 4.5V/5A(SCP), 5V/4.5A(SCP), 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W Max)
- USB 2/3/4: 5V/2.1A (10.5W Max)
- Type-C: 5V/3A, 9V/2A, 9V/2.22A, 12V/1.5A (20W Max)
- Загальний вихід: 5V/3A (15W Max)
- Стандарт швидкого заряджання: QC 3.0, PD 3.0, QC 2.0, PD 2.0, FCP, AFC
- Дисплей: цифровий дисплей LED.
- Функція настільної лампи.
- Матеріал: пластик ABS.
- Розмір: 178*83*60 мм
- Маса: 1200 г
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A, micro USB, Apple Lightning |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, Дисплей, Наскрізна зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 5 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 178 мм |
| Вага | 1200 г |
- Ціна: 2 599 ₴






