Топ продаж

Повербанк 30000mAh 22.5W Hoco J101B Astute Type-C 2USB Black
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 39171
1 999 ₴
1 399 ₴
Показати оптові ціни-30%
+380 (99) 890-57-39
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор Hoco J101B Astute 22.5W 30000mAh 2USB+Type-C швидка зарядка PD QC чорний - Універсальна мобільна батарея
Особливості та переваги зовнішнього акумулятора Hoco J101B Astute:
- Мобільний зовнішній акумулятор ємністю 30000 мА * год
- Входи Type-C та Micro-USB
- 2 виходи USB-A та один вихід Type-C
- Світлодіодний індикатор рівня заряду
- Зелений індикатор швидкого заряджання PD/QC
- Підтримує протоколи швидкого заряджання PD3.0/PD20W/QC3.0/QC2.0/FCP/AFC
Основні характеристики:
- Ємність: 30000mAh 111Wh
- Номінальна ємність: 17700mAh (5V TYP 3A)
- Вхід:
- 1 х Type-C - 5 В / 2,4 А (PD), 9 В / 2 А (PD), 12 В / 1,5 А (PD) - 18 Вт макс.
- 1 х Micro-USB – 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А – 18 Вт макс.
- Вихід:
- 1 х USB-А 1 - 4,5 В / 5 А, 5 В / 4,5 А, 9 В / 2 А, 12 В / 1,5 А - 22,5 Вт
- 1 х USB-А 2 - 4,5 В / 5 А, 5 В / 4,5 А, 9 В / 2 А, 12 В / 1,5 А - 22,5 Вт
- 1 х Type-C - 5 В / 2,4 А (PD), 9 В / 2,22 А (PD), 12 В / 1,67 А (PD) - 20 Вт макс.
- Загальний вихід – 5V/3A (макс.)
- Підтримка протоколів швидкого заряджання: PD3.0 / PD20W / QC3.0 / QC2.0 / FCP / AFC та інших протоколів швидкої зарядки
- Матеріал: ABS + вогнестійкий корпус із PC + літій-полімерний акумулятор
- Індикація:
- світлодіодний індикатор рівня заряду,
- зелений індикатор швидкого заряджання PD/QC
- Розміри: 146 х 68 х 41 мм
- Маса: 596 г
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, Дисплей, Наскрізна зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 146 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 596 г |
- Ціна: 1 399 ₴




