
Настільна лампа з акумулятором Baseus Smart Eye Series 32LED 5W 6000K-4500K-3000K 2200mAh Auto Dimming Dark White
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 32693
3 228 ₴
1 599 ₴
Показати оптові ціниНастільна лампа з акумулятором Baseus Smart Eye Series 32LED 5W 6000K-4500K-3000K 2200mAh USB 5V Auto Dimming, біла
Світлодіодна лампа Baseus Smart Eye Series – це стильна та функціональна настільна LED лампа з вбудованим акумулятором 2200 mAh. Лампа має продуману конструкцію і стане відмінним рішенням як для офісного столу, так і для домашньої тумби. Настільна led лампа з акумулятором Baseus Smart Eye Series виконана з гладкого сірого пластику і алюмінієвого сплаву - це практично і зручно. Вага лампи в зборі - 555 г, чого достатньо для стійкого розміщення.
Керувати лампою можна за допомогою сенсорної кнопки, яка дозволяє:
- вибирати один із трьох режимів освітлення:
- теплий,
- білий,
- тепло-біле світло;
- регулювати рівень яскравості.
Лампа не мерехтить, завдяки чому очі не відчуватимуть втому після тривалого використання. Живиться пристрій за допомогою USB-кабелю USB Type-C, довжина якого становить 1 метр.
Завдяки компактному корпусу і складній конструкції настільна led лампа Baseus Smart Eye Series займає мало місця, а вбудований акумулятор дозволяє довгий час автономно використовувати пристрій далеко від джерела живлення. Модель має такі сучасні фішки, як інтелектуальне розпізнавання навколишнього середовища і можливість автоматично підбирати яскравість.
Стильний дизайн
Лампа утримується на поверхні за допомогою масивної підставки з металу, де знаходиться акумулятор і блок управління. Зверху підставка забезпечена датчиком освітленості та сенсорною кнопкою для перемикання режимів. Знизу розташований перемикач смарт-режиму, у якому яскравість визначається автоматично з допомогою датчика. Щоб лампа не ковзала по гладкому столу і не пошкоджувала покриття, на її підставі є поролоновий прошарок. Ззаду розташований USB-C роз'єм для заряджання пристрою.
Складна конструкція моделі робить її дуже компактною та зручною для перенесення. У складеному стані вона посідає дуже мало місця. За допомогою поворотного шарніра лампу можна повертати на 180 °, налаштовуючи будь-який потрібний кут підсвічування. Сам плафон широкий і містить 32 світлодіоди. Корпус із алюмінію добре справляється з поглинанням зайвого тепла, що виділяється світлодіодними лінійками.
Режими освітлення
Є три температурні світлові режими:
- білий – зазвичай використовується для освітлення приміщення холодним світлом;
- жовтий – добре підходить для роботи за комп'ютером;
- змішаний – рекомендується використовувати для читання, не втомлює очі.
У кожному з режимів доступне плавне регулювання яскравості. При включенні смарт-режиму лампа може сама визначати рівень освітленості приміщення (за допомогою сенсорних елементів) та підбирати необхідну яскравість. Це зручно, наприклад, під час вечірнього читання: з настанням темряви світло плавно стає яскравішим, не дозволяючи втомлюватися очам. Саме освітлення максимально природне і спотворює кольору предметів.
Після вимкнення пристрій запам'ятовує останній використаний режим яскравості, тому не доводиться щоразу налаштовувати його знову.
Автономна робота від вбудованого акумулятора
Вбудований акумулятор дозволяє використовувати лампу у будь-якому зручному місці: навіть у ліжку або на дивані. При максимальному освітленні вона тримає заряд до 3 годин, а при слабкому може працювати до 13 годин. Акумулятор заряджається через порт USB-C та має ємність 2200 мА*год. Загальний час заряджання – близько трьох годин.
Настільна переносна лампа Baseus Smart Eye Series є гідним варіантом для використання в будь-яких приміщеннях. Вона універсальна завдяки наявності декількох режимів освітлення та широкому спектру яскравостей. Модель оснащена зручною сенсорною кнопкою, світлочутливими датчиками та режимом автоматичного розпізнавання освітлення. Сучасні світлодіоди створюють комфортне для очей підсвічування. Вбудований акумулятор та компактна конструкція роблять лампу максимально автономною, а витягнута форма дозволяє висвітлювати всю поверхню столу.
Основні характеристики:
- Бренд: Baseus
- Найменування: Baseus Smart Eye Series Rechargeable Folding Reading Desk Lamp (Smart Light)
- Модель №: DGZG-0G
- Магазин: Larets
- Матеріал: Алюмінієвий сплав + ABS пластик
- Колір: Сірий (Dark Gray)
- Вхід: 5 В ~ 1,6 A (макс.) USB-джерело
- Світло: LED
- Кількість світлодіодів: 32 шт.
- Індекс кольору: Ra≥95
- Місткість акумулятора: 2200 мА * год
- Колірна температура: 6000K-4500K-3000K
- Тип управління: Сенсорне
- Робоча температура: -10 ℃ ~ 40 ℃
- Час заряджання: приблизно 3 години
- Час роботи: до 3 годин при яскравому освітленні та до 13 годин при слабкому освітленні
- Розміри: 430*85*55 мм
- Маса: 555 г
- Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
- Упакування: У коробці
- Комплектація: LED Лампа, Зарядний кабель USB-Type-C 1 метр
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 32 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Колір | Білий |
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колір плафона | Сірий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Форма світильника | Овальна |
| Конструкція | Поворотний плафон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 464 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розміри | 464 х 100 х 38 мм |
| Потужність, Вт | 5 |
| Напруга, В | 5 В |
| Стиль | Хай-тек Сучасний |
| Призначення | Для роботи Для навчання Для дозвілля |
| Колір основи | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип використовуваної лампи | LED-модуль (несмене джерело світла) |
| Матеріал плафона | Метал |
- Ціна: 1 599 ₴









